Pług do kłada – quad do odśnieżania . Wielofunkcyjność quadów

Dzięki dokupieniu i zamontowaniu dodatkowych akcesoriów, quad może zyskać zupełnie nowe, przydatne funkcje. Jakie? Podpowiadamy w poniższym artykule.
W zależności od tego, jaki model quada posiadamy, mamy możliwość takiej modernizacji naszej maszyny, aby zyskała one zupełnie nową użyteczność.

Producenci quadów pozwalają więc na przykład na dokupienie kultywatorów, dzięki którym praca na działce czy w ogrodzie będzie o wiele prostsza i szybsza.

Pług do kłada

Podobną funkcję spełnia pług do quada. Ten dodatkowy osprzęt umożliwia łatwe i błyskawiczne zgarnięcie ziemi czy innego materiału w jedno miejsce. Pług do kłada nie kosztuje wiele, a znacznie podnosi efektywność i komfort pracy.

pług do śniegu do quada – quad do odśnieżania

Szczególnie dobrze sprawuje się pług do śniegu do quada, pozwalający na komfortowe odśnieżanie chodnika, podjazdu czy ścieżki prowadzącej do domu. Dokupując więc jeden element, zyskujemy multifunkcyjność urządzenia, które, w razie potrzeby, sprawdzi się jako quad do odśnieżania lub zgarniania ziemi.

Podsumowując, warto zainwestować w quad z pługiem i w inne dodatkowe akcesoria, aby uzyskać nowe własności użytkowe sprzętu.

 

Author: aniol-osk.pl