Maxxis goldspeed. Jak zmienić wygląd swojego quada?

Quady to maszyny, które z pewnością przyciągają wzrok i wprawiają w dumę swoich właścicieli. Ci ostatni bardzo często chcą jednak zmienić wygląd swego pojazdu i poddają go tuningowi. Co można więc zrobić, aby quad jeszcze bardziej cieszył oko, a także zyskał nowe możliwości, jeśli chodzi o moc czy funkcje?

maxxis goldspeed

Modyfikując pojazd, można zacząć od kwestii opon, na przykład wymieniając je na efektywne wizualnie opony maxxis goldspeed. Dobrze jest też dokupić dodatkowe akcesoria, w tym przede wszystkim kufry. To element, który nie tylko nada nowy wygląd naszemu quadowi, ale przede wszystkim zwiększy znacznie jego funkcjonalność, umożliwiając zmieszczenie w środku pojemnika wielu akcesoriów, narzędzi, kompletu ubrań czy innych przedmiotów. Jako że sporo z takich kufrów czy toreb jest wodoszczelnych, można w nich przechowywać np. telefon czy GPS.

Jeżeli zależy nam na bardzo dużej zmianie wizualnej, zainwestujmy w folię karbonową. Pozwala ona na diametralne zmienienie designu quada. Można ją przykleić w dowolnym miejscu, a nawet objąć nią całą powierzchnię maszyny. W sklepach dostępny jest szeroki wybór folii w różnych kolorach, pozwalających na dowolne modyfikacje maszyny.

 

Author: aniol-osk.pl