Goldspeed ATV. Czym się różni quad terenowy od sportowego?

Zastanawiasz się, którego quada wybrać: sportowego czy terenowego? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótki poradnik z najważniejszymi informacjami na temat każdego z tych typów pojazdów.

goldspeed ATV

Quady terenowe goldspeed atv charakteryzują się multifunkcjonalnością. Można je stosować nie tylko w tak zwanym terenie, ale też na asfalcie czy polnej drodze. Najlepiej jednakże sprawdzają się one na terenach bardzo nierównych. Ze względu na swą wielkość, zmieszczą bez większego problemu bagaże albo inne przydatne akcesoria i narzędzia, na przykład wyciągarkę, umożliwiającą łatwe wyciągnięcie maszyny z błota. Quady te mają duże koła, gwarantujące dobrą przyczepność do podłoża. Są wyposażone w napęd na cztery koła.

Jeśli chodzi natomiast o quady sportowe, to charakteryzują się oryginalną i stylową sylwetką. Są wytrzymałe i lekkie. Niestety, nie posiadają wiele miejsca na schowanie akcesoriów, tak jak dzieje się w przypadku pojazdów terenowych. Rzadko mają one napęd na cztery koła, jednakże nie ma większego problemu z wykonywaniem na nich nawet mocno skomplikowanych manewrów. Mają dobrą przyczepność na zakrętach.

 

Author: aniol-osk.pl