Yamaha Opole. Quad nowy z salonu czy używany?

W zależności od funduszy, osoby chcące zakupić quad, mają do wyboru nabycie pojazdu nowego wprost z salonu lub też używanego, czyli z tak zwanej drugiej ręki. Wydawać by się mogło, że quad nowy to zawsze najlepsze rozwiązanie i używany sprzęt nie umywa się nawet do salonowego sprzętu, jednakże okazuje się, że każda z tych opcji ma swoje zalety, ale i wady.

Yamaha Opole

Jeśli chodzi o nowy quad z salonu yamaha Opole, to do jego niewątpliwych zalet należy to, że jest po prostu… nowy. Wiąże się to oczywiście z szeregiem atutów. Przede wszystkim posiada wieloletnią gwarancję i możliwość ewentualnego korzystania z serwisu, który często jest również bezpłatny. Dodatkowo mamy pewność, że sprzęt jest bezwypadkowy, a wszystkie części w takim pojeździe są fabrycznie nowe, nieużywane i niewymieniane. Kupując taki quad, trzeba się jednakże liczyć niestety nierzadko z dość wysokimi cenami.

W przypadku quadów używanych, wszystko zależy tak naprawdę od konkretnego modelu i quada, na który się trafi. Im mniej używany pojazd, tym w lepszym jest zazwyczaj stanie. Modele tego typu są również zwykle dużo tańsze, co umożliwia zakup dobrej klasy sprzętu w przyjaznej cenie.

 

Author: aniol-osk.pl