IXS Firestroke. Jak się ubrać na przejażdżkę quadem?

Wsiadając na quada warto pamiętać, by założyć odpowiednie ubranie. Oczywiście możemy wsiąść na tę maszynę w zwykłych jeansach i t-shircie, ale powiedzmy sobie szczerze, że nie jest to najwłaściwszy strój na tego typu przejażdżkę. Co więc założyć na siebie, by czuć się wygodnie i bezpiecznie? Podpowiadamy w poniższym artykule.

IXS Firestroke

Podstawą jest dobrej jakości, profesjonalny kombinezon ixs firestroke. Wybierając model dla siebie, koniecznie dopasujmy odpowiedni rozmiar. Kombinezon powinien być wygodny, dobrze przylegający do ciała, ale nie za obcisły. Warto wiedzieć, że ubiór taki zapewnia odpowiednią temperaturę i komfort podczas jazdy. Jest wodoodporny, przez co skutecznie chroni ciało w czasie deszczowej pogody lub też przejazdów na terenach błotnistych albo podmokłych. Dobry jakościowo kombinezon jest też łatwy w czyszczeniu.

Drugim niezbędnym dodatkiem, który powinniśmy posiadać podczas każdej przejażdżki quadem, jest kask. Jego zadaniem jest chronienie naszej głowy, dlatego nie oszczędzajmy na jego jakości. Powinien on być więc dobrze dopasowany rozmiarowo, wygodny i co najważniejsze, nie za luźny.

 

Author: aniol-osk.pl