Budowa wyciągarki . Chcesz uniknąć kłopotów? Zaopatrz się w wyciągarkę. Wyciągarki warn

Aby uniknąć wielu kłopotów podczas jazdy quadem, dobrze jest być zaopatrzonym na wiele ewentualności. A co nieprzyjemnego może się przydarzyć podczas takiej wyprawy? Do najczęstszych wypadków należy ugrzęźnięcie w błocie. Żeby więc zapobiec takim sytuacjom, warto zawsze mieć przy sobie wyciągarkę.

budowa wyciągarki

Nowoczesna budowa wyciągarki gwarantuje silny uciąg, który umożliwia proste i szybkie wyciągnięcie maszyn nawet o bardzo dużej wadze. Urządzenie to posiada mocne liny, przekładnię o specjalnej budowie i wyjątkowy tarczowy hamulec, które to elementy wpływają na najwyższą jakość pracy tego sprzętu.

Wyciągarki warn

Wyciągarki warn zapewniają pracę w każdych warunkach, bowiem są one odporne na wilgoć, niekorzystne czynniki atmosferyczne oraz różnego rodzaju zanieczyszczenia. Bez obaw można je więc stosować nawet podczas zakopania maszyny w śniegu czy w błocie.

W jaki sposób przechowywać i przewozić taką wyciągarkę? Najlepiej jest zamontować na quadzie odpowiedni kufer lub specjalną torbę, która umożliwia zmieszczenie w swym wnętrzu niezbędnych narzędzi i akcesoriów, które mogą przydać się w różnych sytuacjach.

 

Author: aniol-osk.pl