Zilla quad. Ile kosztują opony do quada?

Osoby chcące zakupić opony do quada zastanawiają się często, które z nich wybrać oraz, co ważne, ile taka przyjemność będzie kosztowała. Jak się okazuje, ich dylematy są słuszne, bowiem na rynku dostępnych jest tak wiele opon różnych producentów i w tak szerokim zakresie cenowym, że rzeczywiście można się długo nad tym zastanawiać. Dlatego postanowiliśmy trochę Wam pomóc i zaprezentować najważniejsze informacje na temat cen opon.

W przypadku opon do quadów, można mówić o niższej i wyższej półce cenowej. Najpopularniejsze, a zarazem najbardziej ekonomiczne w zakupie są opony kosztujące około 100 zł. Sprawdzą się one przede wszystkim jako części do quadów rekreacyjnych, ale niektóre z modeli znakomicie odnajdą się również podczas bardziej agresywnej jazdy na górzystym terenie.

zilla quad

Natomiast jeśli chodzi o opony z wyższej półki cenowej, ale i jakościowej, to prym wiedzie zilla quad, których komplet kosztuje trochę więcej, ale idzie w parze ze znakomitą klasą i jakością. Opony te są bardzo lekkie i posiadają zdolność samoczynnego oczyszczania się z błota. Zapewniają płynną i stabilną jazdę w każdych warunkach.

 

Author: aniol-osk.pl