Wygrana wypłacana przez 20 lat – czy warto?

W przypadku takiej gry jak duży lotek, wygrana pierwszego stopnia jest wypłacana od razu. To dla wielu uczestników nie jest oczywiście żadnym problemem. Część jednak woli mieć pewne pieniądze przez dłuższy czas, nie zależy im natomiast na tym, by suma była od razu wypłacana na konto. Dla takich osób Totalizator Sportowy wypuścił grę o nazwie Ekstra Pensja.
Prosząc w kolekturze o “Ekstra Pensję” należy zaznaczyć, że chodzi o grę liczbową. Istnieje bowiem zdrapka o tej samej nazwie. Prawdopodobieństwo trafienia ekstra pensji w zdrapce jest teoretycznie wyższe, jednak nie jest wtedy możliwe, by główną wygraną trafiło więcej osób. W grze liczbowej taka opcja oczywiście istnieje.

 

W przypadku gry ekstra pensja należy skreślić sześć liczb. Pięć z zakresu od jeden do trzydziestu pięciu i jedną z zakresu od jeden do czterech. Wbrew pozorom prawdopodobieństwo trafienia jest tylko nieco niższe niż w mini lotto. Warto więc zdecydować się na tę grę, jeśli główna wygrana wydaje się atrakcyjna. W przypadku takiej gry jak ekstra pensja wyniki są dostępne na stronie internetowej. Można je także znaleźć w kolekturach.

 

Author: aniol-osk.pl